п`ятниця, 21 червня

На Львівщині відремонтували 58-річний міст. Фото “ДО” та “ПІСЛЯ”

Міст завдовжки 54 метри обійшовся у 11,4 млн грн.

У місті Буськ, що на Львівщині, завершили ремонт мостового переходу через річку Полтва на автомобільній дорозі Т-18-06 Рівне – Млинів – Берестечко – Буськ – Перемишляни. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Львівській області, пише Твоє місто.

За словами керівника Служби автомобільних доріг у Львівській області Олега Берези, міст збудували ще у 1962 р.

«Під вагою вантажного транспорту спостерігалося руйнування штучної споруди, яка з кожним днем ставала все більш небезпечною для руху транспортних засобів. За кошти експлуатаційного утримання доріг підрядна організація виконала ремонтні роботи і вже зараз маємо відновлену споруду, завдовжки 54 метри», – каже Олег Береза.

Загальна вартість ремонту становить 11,4 млн грн. На замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області ремонтні роботи виконала ТзОВ «Волинська містобудівельна компанія».

Нагадаємо, уряд погодив виділити для доріг Львівщини 589 млн грн, а також понад 30 млн грн на будівництво мосту через річку Східничанка. Цей міст покращить сполучення чотирьох районів Львівщини – Турківського, Дрогобицького, Самбірського та Старосамбірського.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.