На Львівщині стартував туристичний проєкт для переселенців

Мальтійська служба допомоги розпочала туристично-соціальний проєкт «Мандруй Львівщиною. Історія другої домівки», щоб ближче познайомити переселенців з краєм, який став для них другою домівкою. У рамках проєкту відбуваються екскурсії по Львову, а також виїзні мандрівки по області, зокрема у Карпати. Проєкт здійснюється у партнерстві з Львівською обласною військовою адміністрацією та обласним управлінням туризму.

«Сьогодні сотні тисяч українців знайшли свій другий дім, хоч і тимчасовий, на Львівщині. Ми опікуємося низкою прихистків для переселенців та постійно допомагаємо ВПО на Львівщині. Тому добре розуміємо, яку велику потребу перезавантажитися та набратися сил вони мають. Сьогодні ми хочемо ближче познайомити наших гостей зі Львовом та Львівщиною, щоб через красу та історію нашого краю вони краще зрозуміли середовище, в якому живуть», – пояснює Олексій Побурко, керівник програм Мальтійської служби допомоги в Україні.

У рамках туристично-соціального проєкту «Мандруй Львівщиною. Історія другої домівки» запланована серія екскурсій по Львову та екскурсійні подорожі по області, зокрема у Карпати.

“Ми вже провели низку тестових екскурсій по Львову, а також відбулися поїздки в Тустань та Звенигород. Після екскурсій ми отримали чудові відгуки від переселенців, – розповідає Олексій Побурко, керівник програм Мальтійської служби допомоги в Україні. – У вересні ми плануємо провести 15 екскурсій для 400 переселенців. Екскурсії по Львову організовуємо для внутрішньо переміщених осіб, які мешкають в області. А для переселенців, які тимчасово мешкають у Львові – організовуємо заміські поїздки, зокрема у Карпати”.

Екскурсії заплановані двічі-тричі в тиждень, однак графік гнучкий через погодні умови. Для участі в екскурсіях потрібно зареєструватися за телефоном: 096 968 54 57.

Зазначимо, проєкт здійснюється у партнерстві з Львівською обласною військовою адміністрацією та обласним управлінням туризму.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.