Вівторок, 21 травня

На Львівщині планують штучну водойму перетворити на гідропарк

16 липня у пресслужбі Львівської ОВА повідомили, що у місті Жидачів на Львівщині на озері “Промінь”, яке свого часу створили як штучну водойму для технологічних потреб ПАТ “Жидачівський ЦПК”, планують провести роботи з благоустрою та напрацювати створення гідропарку.

Джерело: 032.ua.

“Через спеціально збудований водогін, підприємство скидало технічну воду в озеро. Після зупинення ТЕЦ комбінат скоротив споживання технічної води на 90%, тож відпала потреба скидання води. 2,5 роки тому на підприємстві провели реконструкцію водогону з частковим демонтажем труб, через що підживлення озера припинилося”, – йдеться у повідомленні. 

Через цьогорічну спеку озеро могло зникнути. Наразі міська влада домовилася, що “Жидачівський ЦПК” щоденно подаватиме воду для підживлення озера. Йдеться про 3-4 години на добу.

Окрім того, мер міста дав доручення міському виробничому управлінню комунального господарства провести роботи з благоустрою території, прилеглої до озера “Промінь. Йдеться про встановлення додаткових лавок для відпочинку містян та гостей; відділу економічного розвитку та інвестицій – напрацювати до кінця серпня програму створення зони відпочинку (гідропарку) на прилеглій до нього території.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.