На Львівщині 40-річна жінка народила 11 дитину

40-річна мама Галина Цибак народила 11 дитину. Хлопчик розпочав життя з вагою 4,150 кілограма. Пологи минули без ускладнень, професійно та злагоджено спрацювали лікарі.

Джерело: НТА.

Про це повідомили у Львівській обласній клінічній лікарні. Там зазначили, що зараз таких історій зовсім небагато, тож вони наповнені надзвичайно теплими емоціями й особливим змістом.

«Важливо орієнтуватися в тому, що відбувається на кожному етапі пологів і мати розуміння, чого чекати далі. Звичайно, вагомою у такій відповідальній справі, а це два життя, є підтримка та допомога старших колег, ну і, звичайно, командний підхід, а по-іншому ми і не працюємо», – зазначив лікар акушер-гінеколог Сергій Ігнатович.

У лікарні додали, що, здавалося би, нічого незвичного, звичайні пологи, жодних непередбачуваних ситуацій чи обтяженого анамнезу, а насправді породілля особлива. Це 11 дитина у родині Цибак.

«Найстаршій донечці 20 років, а найменшому хлопчику декілька днів від народження. Це наш третій хлопчик, ще маємо у сімʼї 8 дівчаток. Наша родина найбільша у селі Вовче – аж 11 дітей», – розповіла пацієнтка.

Галина подякувала команді пологового за фахову роботу. Крім того, вона вдячна медичному персоналу, який упродовж усього часу перебування був дуже уважний і дбайливий до неї та її синочка.

«Тут затишно, просторо, дуже чистенько. Тут дбають про жінок. Цей пологовий будинок – це професійна допомога в комфортних умовах», – підсумувала породілля.

Лікарі, своєю чергою, побажали здоровʼя матері та її синочку, Божої опіки родині.

441174474 936834051568889 2246154670114133982 n

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.