Мешканці Львівщини скаржаться на зграю безпритульних собак (ФОТО)

Мешканці міста Броди, що на Львівщині, які проживають на центральній площі Ринок, декілька днів поспіль споглядають на тротуарах навколо своїх будинків велике збіговисько безпритульних собак. Про це йдеться у матеріалі «Leopolis.news» — пише Варта1.

3 листопада їх кількість становила 13 особин, які розмістилися на тротуарі перед входами до магазинів.

Бродівчани, особливо мешканці з будинків на площі Ринок, просять представників місцевої влади звернути увагу на цю собачу проблему й прибрати собак із вулиць та площ міста

Перехожі зграю обходять по проїжджій частині площі, остерігаючись собачого нападу. Але таких випадків, на щастя, до сьогодні ще не було. Агресивність до людей собаки теж не проявляють, однак зграя гавкає на людей.

У Бродах створена спеціальна організація — Бродівський центр адаптації тварин «Степ», який, в основному, займається питаннями безпритульних тварин, до неї мешканці і апелюють аби вирішити проблему.

На сторінці організації  Центру адаптації тварин «Степ», є інформація, що їм відомо про збіговисько собак на площі Ринок.

Заступниця директора цієї структури Оксана Кринська-Чорній в одному із релізів зазначила: «Шановні Бродівчани! ПОПЕРЕДЖАЄМО власників собак (кожна друга з нашийником), у неділю (6 листопада — авт.) у нас буде стерилізація, тож не ображайтесь коли ваш пес прийде додому кастрованим!!!».

Фото: Оксана Кринська-Чорній

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.