Мешканці 11 сіл заявили про безстрокове блокування траси Львів-Ужгород

У середу, 17 червня, близько 8:00 селяни перекрили трасу Н13 Львів-Ужгород у селі Стрілки, Старосамбірського району. Місцеві жителі оголосили безстрокову акцію протесту з вимогою розпочати ремонт 4 км місцевої дороги Мшанець-Стрілки. Раніше місцевий священик зняв декілька кліпів про поганий стан цієї дороги, після чого вона стала відомою.

Як повідомив ZAXID.NET один із учасників акції Іван Платок, серед вимог мешканців сіл – зустрітися головою ЛОДА Максимом Козицьким та розпочати ремонт частини дороги Стрілки-Мшанець.

«Зараз наші основні вимоги – зустріч з головою ЛОДА Козицьким і розпочати ремонт частини ділянки дороги, яку можна ремонтувати без проектно-кошторисної документації. На другу частину ділянки вже є ПКД на експертизі. Вони можуть хоч сьогодні почати ремонт тих 4 км дороги, бо вона є в жахливому стані. Достатньо вольового рішення Козицького», – розповів Іван Платок.

Мешканці 11 навколишніх сіл, які користуються знищеною дорогою, блокуватимуть трасу у Стрілках доти, доки з ними не зустрінеться голова ЛОДА і не заїде техніка для ремонту дороги, каже Іван Платок.

Учасники акції постійно ходять по пішохідному переході біля села Стрілки, пропускаючи без черги екстрені служби і автомобілі з маленькими дітьми. Інші автомобілі пропускають по 10 машин кожні 10 хвилин. Через це на трасі ускладнено рух, виникають затори.

Нагадаємо, дорогу Мшанець-Стрілки місцеві жителі вимагають відремонтувати близько двох років. Про жахливий стан дороги у Старосамбірському районі стало відомо після того, як місцевий священик Роман Гром почав знімати кліпи на цю тему. Селяни постійно обіцяють розпочати ремонт дороги, але станом на зараз робити не почались. Водночас на 13 км цієї дороги виготовили проектно-кошторисну документацію, яка зараз перебуває на експертизі. До слова, у вересні 2019 року селяни уже перекривали цю дорогу. Тоді акція тривала три дні.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: