Понеділок, 27 травня

Львівщина планує запровадити е-квиток на приміські автобуси, — Козицький

Львівська область першою в Україні запровадить е-квиток у приміських та міжміських автобусних маршрутах, які курсують по області

Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький — пише ВЗ.

«Сьогодні відбулося завершальне засідання конкурсної комісії з відбору інвестора (оператора) для впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду у приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування Львівської області незалежно від форми власності», — написав Козицький у соцмережах.

Вінзазначив, що конкурсна комісія визначила переможцем компанію ТОВ «Смарт-Тикет Технолоджи».

Інвестор за свої кошти закупить валідатори і встановить їх на приміські та міжміські автобуси, які курсують у Львівській області.

«Реалізація цього проєкту триватиме орієнтовно 6 місяців. Е-квиток дозволить зробити обіг коштів у громадському транспорті Львівщини максимально прозорим, буде чіткий облік пільговиків, купляти квитки за проїзд можна буде через мобільний додаток», — пояснив Козицький.

Очільник ОВА додав, що, крім компанії, яка перемогла, за можливість впроваджувати е-квиток на Львівщині змагалися: ТОВ «МД Софт», ТОВ «Гіс-Сервіс», ТзОВ «Ізі софт», ТзОВ «Центральний маршрутизатор».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.