п`ятниця, 14 червня

ЛОДА посіла останнє місце в урядовому рейтингу боротьби з Covid-19

Львівська область має найгірші показники

Кабінет міністрів склав рейтинг обласних державних адміністрацій за виконанням заходів із боротьби з поширенням коронавірусу. У ньому врахували показники кожної області щодо соціального захисту під час карантину, грошових виплат медикам, забезпечення тестування населення та інше. Перше місце в рейтингу посіла Луганщина, натомість Львівщина є останньою, йдеться в повідомленні прес-служби уряду, пише zaxid.net.

Кабмін перевірив обласні державні адміністрації щодо виконання рішень уряду та прем’єр-міністра із запобігання поширенню Covid-19. За підсумками перевірки було складено рейтинг облдержадміністрацій. Усі області оцінювали за п’ятибальною шкалою за сімома показниками. Ці показники були розділені за двома великими напрямами: виконання доручень уряду і виконання доручень прем’єр-міністра.

Зокрема, був проведений моніторинг виконання таких рішень Кабміну, як дотримання режиму в’їзду-виїзду з областей, ситуація із забезпеченням обсервації, ситуація в лікарнях щодо виплат зарплат, соціальний захист під час карантину.

Також здійснили моніторинг виконання таких рішень прем’єра: відповідність рішень місцевих комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рішенням Державної комісії та регіональних комісій ТЕБ і НС; організація і проведення дезінфекційних заходів у регіонах; забезпечення ПЛР-тестування населення на коронавірус.

Максимальна оцінка, яку могла отримати область, становила 35 балів.

У підсумку до п’ятірки найкращих областей увійшли: Луганська – 31 бал, Хмельницька – 27 балів, Харківська – 25 балів, Дніпропетровська – 25 балів і Київська – 25 балів.

П’ятірку з найгіршими показниками склали: Чернігівська – 15 балів, Волинська – 15 балів, Тернопільська – 15 балів, Запорізька – 14 балів та на останньому місті – Львівська з 13 балами.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.