Карантин на Львівщині знову продовжили до 22 червня

Карантин у Львівській області продовжили до 22 червня через суттєве перевищення інцидентності захворювань на Covid-19. Жодних послаблень щодо громадського транспорту, дитсадків, спортивних закладів не дозволили. Таке рішення ухвалила обласна комісія ТЕБ і НС на засіданні у п’ятницю, 19 червня.

«Ситуація не покращується. Кількість хворих не стрімко, але зростає», – зазначив за підсумками комісії заступник голови ЛОДА Іван Собко, пише zaxid.net.

З його слів, найбільше хворих у Львові та приміських районах – Пустомитівському, Яворівському та Жовківському. Попри те, Іван Собко повідомив про підготовлений проект постанови, який дасть можливість обласним комісія ТЕБ і НС посилювати чи послаблювати карантин на певних територіях, однак цей документ має затвердити уряд.

«Якщо буде можливість послабити карантин на певних територіях, будемо розглядати таке питання. Якщо у Львові чи в інших регіонах епідситуація буде погіршуватися, будемо посилювати карантин», – повідомив Іван Собко.

Директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис закликав мешканців не нехтувати правилами карантину – дотримуватися дистанції, використовувати засоби захисту.

За офіційними даними МОЗ, станом на 19 червня Львівщина – серед лідерів за кількістю нових випадків захворювання на Covid-19. Інцидентність складає 40,38 нових випадки на 100 тис. населення протягом останнього тижня, у той час як для послаблення карантину цей показник має бути меншим ніж 12.

Раніше обласна комісія ТЕБ і НС продовжила карантин до 19 червня. Попри це, перевізники заявили про самовільне відновлення рух приміських та міжміських автобусів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.