Вівторок, 26 вересня

Екс-голову Львівської ОДА запідозрили в незаконному продажі землі на 7 мільйонів

Прокурор Львівської області Ірина Діденко підписала підозру екс-голові Львівської обласної державної адміністрації Маркіяну Мальському в незаконному відчуженні землі на 7 мільйонів гривень.

Джерело: пост Діденко у Facebook, Українська правда

Деталі: Зокрема, колишній чиновник підозрюється у службовій недбалості, що призвела до тяжких наслідків.

У повідомленні не вказано прізвище екс-глави обладміністрації, але додається копія розпорядження про продаж ділянки площею понад 15 га землі ТОВ “Узлісся”.

Edem Resort Medical & SPA ( Стрілки)

Edem Resort Medical & SPA ( Стрілки)

У базі розпоряджень голів Львівської обладміністрації такий документ оприлюднений 8 серпня 2019 року за підписом Маркіяна Мальського. Крім цього 8 серпня оприлюднені ще 2 розпорядження про продаж землі ТОВ “Узлісся”.

Прокуратура вважає, що керівник обладміністрації не мав права продавати цю землю, оскільки на ній розташовані громадське озеро і захисна смуга, які не підлягають відчуженню.

Прокурор області вказала, що готується позов до суду про повернення землі та озера у власність держави.

Edem Resort Medical & SPA 

Edem Resort Medical & SPA

Пряма мова Діденко: “За версією слідства: минулоріч посадовець видав розпорядження, яким передав у власність товариству земельну ділянку площею понад 15 га, розташовану за межами населеного пункту с. Стрілки на території Бібрської міської ради Перемишлянського району Львівської області для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення за ціною 7 231 071 грн.

Разом з цим, на цій ділянці насправді розміщується проточне озеро понад 9 га та прибережна захисна смуга, які, відповідно до чинного законодавства, не підлягають відчуженню з державної власності”.

Підписала повідомлення про підозру ексочільнику ЛОДАЗвинувачення полягає у службовій недбалості, що спричинила тяжкі…

Gepostet von Iryna Didenko am Dienstag, 9. Juni 2020

За даними системи YouControl, кінцевим бенефіціаром ТОВ “Узлісся” є колишній народний депутат від “Свободи” Ігор Кривецький.

Мальський очолював Львівську ОДА з 5 липня по 26 грудня 2019 року.

Нагадаємо: Колишній народний депутат та основний фінансист ВО “Свобода” Ігор Кривецький фактично заволодів уже понад 110 га землі у Львівській області, частину якої складають паї для АТОвців.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.