Двоє керівників звільнились із Львівської ОВА

Із Львівської військової обласної адміністрації звільнилось двоє людей – керівник апарату Львівської ОВА Ірина Шурпяк та директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Роман Шепеляк

Інформацію про звільнення за власним бажанням Ірини Шурпяк Tvoemisto.tv дізналось із власних джерел. На посаді вона перебувала з 2021 року.

Також із Львівської ОВА звільнився директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Роман Шепеляк. Він працював на цій посаді з листопада 2018 року. 

«Ще один важливий і цікавий етап життя завершено! Дякую всім, хто був поруч на цьому непростому шляху! Працювати разом з Вами було великою честю! Йдемо далі до перемоги», – написав він у Facebook.

Наразі не відомо, хто очолюватиме апарат Львівської ОВА та департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва. 

Довідка

Ірина Шурпяк була керівницею апарату Львівської ОВА з липня 2021 року. До цього (2020-2021) вона була заступницею директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА. Також була керівницею проєктів та програм деканату факультету наук про здоров’я в Українському католицькому університеті. З 2011 по 2020 роки працювала лікарем-невропатологом неврологічного відділення комунальної 8-мої міської клінічної лікарні Львова.

Роман Шепеляк був директором департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОВА з листопада 2018 до цього часу. З 2011 по 2016 рік був заступником генерального директора з економічних питань ПАТ «Львів-Авто» (за сумісництвом). 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: