Понеділок, 26 лютого

Дорогу на Грушів відремонтують ще цього року за кредитні гроші

На робочій нараді, яка відбулась у Міністерстві фінансів Польщі за участі делегації з України та підрядних організацій, які виграли тендер на ремонт доріг на території Львівської та Волинської областей, досягнуто згоди щодо укладання договорів на ремонтні роботи, передає прес-служба ЛОДА.

Зокрема сьогодні начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор повідомив про виконання ремонтних робіт на автодорогах, які ведуть до пунктів перетину на українсько-польському кордоні.

«Сьогодні такі договори є підписаними зі сторони Служби автомобільних доріг у Львівській області. Ці контракти повністю узгоджені банком Польщі, Міністерством фінансів Республіки Польща, а також Міністерством внутрішньої політики», – зазначив Руслан Кандибор.

До слова, згідно з укладеними договорами за кошти польського кредиту ремонтні роботи здійснять на автомобільних дорогах О 142001 Яворів – Грушів, Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська, Т-14-18 Нижанковичі-Самбір – Дрогобич – Стрий, Т-14-03 Грушів – Немирів, Т -14 – 01 КПП “Смільниця” – Старий Самбір. 

«Відтак, уже в першій декаді квітня можемо сподіватися на початок реалізації контракту з проектування та виконання робіт по кредиту», – додав Руслан Кандибор.

Джерело

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.