Для селища Славське розробили новий слоган і бренд у стилі ретро

Для бренд-буку розробники використали історичну назву селища – Славсько

Приватне підприємство «Кіностудія ВТМН» розробило для курортного селище Славське новий бренд-бук у стилі ретро та слоган – «Славсько – гори вражень». Це коштувало селищній раді 536 тисяч гривень, пише ЗАХІД.НЕТ.

Як зазначають розробники у презентації, знання бренду «Славсько» є низьким, молодь про нього майже не чула, а лояльна аудиторія все частіше відпочиває за кордоном. Вони опитали 700 людей, які відпочивали в Україні у 2019 році чи планують у 2020-му, і виявили, що про Славське знає лише третина з них.

Тож «Кіностудія ВТМН» вирішила будувати знання бренду не на раціональних факторах і «не обіцяючи нічого, чого у нас немає». Цільовими аудиторіями стали лояльні відвідувачі селища, які перестали туди їздити, але все ще ностальгують, та молодь, яка ще не була у Славському і для якої важлива ціна.

«У дизайні ми хотіли виділятись і розважати одночасно. Бути зрозумілими і 40-річним, і 20-річним. Бути бойками, які починали ще за бабці Австрії. Хтось побачить у нашому дизайні соцреалізм, а хтось класичний німецький плакат середини минулого сторіччя. Усе в скарбничку вражень!» – йдеться в презентації.

Бренд-бук розробники створювали на основі старих фотографій з курорту. Вони розробили зимові та літні банери, перші брендовані прапори в селищі розвісять цьогоріч в день першого снігопаду. Також для Славського розробили дизайн сувенірів, брендованого одягу, ялинкових прикрас, чашок тощо.

Бренд-бук розробники створювали на основі старих фотографій з курорту

Розробники використовували історичну назву селище – Славсько. У травні 2020 року депутати селищної ради підтримали її повернення, проте остаточно рішення про перейменування має ухвалити ще Верховна Рада.

Славська селищна рада замовила розробку свого бренду на початку жовтня. «Кіностудія ВТМН», яка виграла тендер, також мала створити десять трихвилинних роликів про туризм у селищі та просувати його сторінку в соціальних мережах. Цю частину роботи розробники ще не завершили: зараз готові лише сім тематичних роликів. У них йдеться про басейни селища, поїздки на квадроциклах та піші маршрути на гори Погар, Ільзу, Високий верх і Тростян.

Компанія «Кіностудія ВТМН» зареєстрована 2019 року в смт Славське. Її власником є маркетолог Віталій Соболевський. Йому також належить рекламне агентство Vitamin Branding Agency та відеопродакшн Vitamin FilmStudio. У 2016 році Віталій Соболевський представив знятий у співпраці повнометражний художній фільм #SelfieParty. У 2019 році його креативна агенція Vitamin на замовлення Української галицької партії зняла соціальний ролик про доцільність святкування Різдва в Україні 25 грудня.

Славська селищна рада також заплатить 98,9 тис. грн за створення та розміщення щонайменше 15 трихвилинних відеосюжетів з популяризацією туризму та громади режисеру Любомиру Левицькому, який зняв перші українські трилери «Штольня» та «Тіні незабутих предків». Створення роликів для Славська замовили в рамках програми розвитку туризму Славської об’єднаної територіальної громади.

Славське – найстаріший гірськолижний курорт України, інфраструктуру якого планують поступово відновлювати. Славська ОТГ вважається однією з найуспішніших у Львівській області за економічними показниками, торік ЛОДА назвала Славську ОТГ найбагатшою. Саме тут зареєстровані і сплачують податки компанії групи «ОККО» – однієї з найбільших мереж автозаправних комплексів України.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.