Львівщина приймає Олімпійське літо

Олімпійське літоЗ метою залучення дітей та молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом через організацію активного відпочинку, популяризацію олімпійських цінностей і досягнень українських атлетів у сучасному спорті та Олімпійських іграх, а також підвищення мотивації до занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя серед широких верств населення, 24 червня 2015 року у с. Зіболки Жовківського району у дитячому центрі оздоровлення, відпочинку та туризму “Росинка” відбувся спортивно-масовий захід у рамках фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей в літній канікулярний період та заходів в оздоровчих таборах „Олімпійське літо”.

Діти змагались у таких дисциплінах: міні-футбол, фігурна їзда на велосипеді, настільний теніс, комбінована естафета, стрітбол, шашки, конкурс “Олімпійська вікторина”.

На урочистому відкритті з привітальним словом виступили: перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Богдан Стахів, завідувач сектору молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації Ольга Калиновська, начальник відділ освіти Жовківської райдержадміністрації Михайло Коваль, директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Вадим Климович, директор Жовківської ДЮСШ Богдан Багрій, а також директор табору “Росинка” Лука Павлюк.

Загалом у змаганнях взяли участь 150 дітей віком від 10 до 15 років.

Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами, медалями та цінними подарунками від Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” та відділення НОК України у Львівській області.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.