«Львівобленерго» скасувало аварійні відключення світла

Станом на ранок 28 жовтня у Львові та області зупинили застосування аварійних відключень електроенергії. 

Джерело: Tvoemisto.tv з посиланням на Львівобленерго.

Графік відключень вводять не планомірно, а виключно за розпорядженням державної компанії НЕК Укренерго, відповідно до ситуації в Україні. 

«Спрогнозувати впровадження графіку заздалегідь не можливо. Вказівка про його застосування може з’явитись будь-коли. У разі впровадження графіку енергетики додатково інформуватимуть про це», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що з 25 жовтня у Львівській області почали аварійні відключення електроенергії. Дотепер споживачі могли перевіряти відсутність у них електропостачання лише у розділі «Чому немає світла». У «Львівобленерго» повідомляли, що розробляють графіки прогнозованих віялових відключень електроенергії для населення.

Для мешканців «Львівобленерго» створило новий додатковий сервіс, де, ввівши номер особового рахунку, можна дізнатися, до якої групи відключень належить конкретний населений пункт чи вулиця та коли у них прогнозовано можуть вимкнути електроенергію. Там також наголосили, що наразі сервіс працює у тестовому режимі, тож інформація постійно доповнюватиметься. Графік аварійних відключень вводять не планомірно, а виключно за розпорядженням державної компанії НЕК «Укренерго» відповідно до оперативної ситуації в енергосистемі України. Тому спрогнозувати впровадження графіків заздалегідь практично неможливо.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.