Львівелектротранс та Nextbike запустили спільний абонемент на проїзд

747
Nextbike

Також «Львівелектротранс» співпрацюватиме з міським «Центром розвитку туризму» та запровадить туристичний абонемент Lviv PASS.

Виконавчий комітет Львівській міської ради затвердив новий тип проїзного документу у міському електротранспорті. До кінця червня у Львові з’являться спільні абонементи сервісу велопрокату Nextbike та «Львівелектротрансу», пише Твоє місто.

Придбавши цей абонемент, користувачі зможуть брати велосипеди на прокат та користуватися послугами електротранспорту. Вартість місячного абонементу Nextbike становить 250 гривень, з яких 100 гривень отримуватиме «Львівелектротранс».

Крім цього, як повідомив у коментарі Tvoemisto.tv речник «Львівелектротрансу» Іван Бондар, підприємство планує спільно з ЛКП «Центр розвитку туризму» запустити туристичний абонемент – Lviv PASS. Купуючи його, пасажир зможе, окрім користування електротранспортом, відвідувати муніципальні музеї, галереї та інші місця, які долучаться до системи.

Наразі невідомо, коли з’являться такі абонементи, так само як і їхня вартість. Зазначимо, що аналогічні абонементи діють у Києві – Kyiv PASS. Їхня вартість становить від 15 євро за добу до 35 євро за три доби.

Нагадаємо, у березні 2016 року у Львові розпочав роботу муніципальний велопрокат Nextbike. Також, вчора, 7 червня, показали новий дизайн схеми руху електротранспорту, яку розробляли впродовж року.