Середа, 29 листопада

«Львівавтодор» зобов’язав підрядника за гарантією відремонтувати частину вул. Чернівецької

«Львівавтодор» зобов’язав підрядника, який два роки тому займався реконструкцією вул. Чернівецької біля головного залізничного вокзалу, усунути недоліки. Ремонтні роботи провели в межах гарантійного терміну за рахунок виконавця, повідомляє Львівська міська рада.

Джерело: ZAXID.NET.

Причиною стала скарга на «Гарячу лінію міста Львова» на якість дорожнього покриття. Інженер технічного нагляду ЛКП «Львівавтодор» обстежив зазначену ділянку, після чого скерував лист до ТОВ «Вельт Капітал» з вимогою усунути недоліки відповідно до гарантійних зобов’язань за договором.

Підрядник зняв верхній шар асфальтобетону, який замінять, та влаштував дорожні люки і решітки дощоприймачів до рівня верхнього шару покриття.

«Дорожнє покриття на вул. Чернівецькій було пошкоджено в окремих місцях. Власне, ремонтні роботи на вул. Чернівецькій відбулися як гарантійна реконструкція дорожнього покриття», – повідомили у «Львівавтодор».

Роботи проводилися вночі, щоб не ускладнювати рух транспорту і за рахунок підрядної організації.

Нагадаємо, капітальний ремонт вул. Чернівецької провели у 2020 році. Там замінили комунікації, постелили асфальт, виділили окремі смуги рухи для громадського і автомобільного транспорту, облаштували пішохідну алею та посадкові платформи. Вартість ремонтних робіт обійшлася майже 90 млн грн.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.