Понеділок, 17 червня

Львів’янин виграв суд проти аквапарку “Пляж”

Родина 7-річного львів’янина Олексія Ольшанського виграла суд проти Аквапарку “Пляж”. Про це «Варта 1» повідомила родина хлопчика.

Ще минулого року, 10 березня 2021 року, хлопець травмував ногу у розважальному закладі. Під час користування водним атракціоном-лазанкою «Скеля» (стіна з закрученими камінцями для лазіння в розважальному басейні) Олексій виліз на гірку стрибнув у воду та, наткнувшись на 10-сантиметровий металевий штир, який знаходився під водою на стіні атракціону, отримав глибоку різано-рвану рану стопи.

Працівники закладу, на вимогу батька, надали першу домедичну допомогу, оглянули травму та наклали пов’язку на стопу.

“Коли я звернувся до керівництва Аквапарку з метою мирного вирішення цього інциденту та отримання компенсації на лікування сина, то отримав дуже різку реакцію. Розуміючи, що травма його сина сталася саме через байдужість та несерйозне ставлення працівників Аквапарку до безпеки своїх атракціонів, пішов до суду в пошуку справедливості. Крім того хотів довести, що прості українці мають можливість відстоювати власні права проти компаній, які хибно вважають, що вони всесильні”, — розповів батько постраждалого Микола.

За його словами, після травми син почав боятися фізичних активностей, пов’язаних з басейнами, став замкнутим, втратив інтерес до багатьох занять, які раніше робив з цікавістю. Хоча Олексій кілька років займався на секції плавання та брав участь у різноматнітних змаганнях. Тому багатомісячний курс лікування включав в себе, крім фізичної реабілітації, ще і психологічну допомогу.

Під час розгляду справи, суд встановив, що докази безумовно свідчать про те, що дитина травмувалася саме під час відпочинку в Аквапарку.

Сам заклад під час розгляду справи не заперечував даний висновок.

Аквапарком було порушено Закон України «Про захист прав споживачів», бо вони неналежно надали послуги, що призвело до отримання шкоди отримувачем таких послуг (дитиною). Суд частково задовольнив позовні вимоги. Загальна компенсація родині становить 17 168,93 (тоді як юристи і експертиза визначила суму — 213 168,93).

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: