Вівторок, 27 лютого

Львів’яни вимагають покращення транспортного сполучення новобудов на Пасічній з рештою вулиць міста

За тиждень петиція набрала майже дві сотні голосів.

У Львові зареєстрували петицію про покращення транспортного сполучення ЖК «Пасічний» із різними районами міста. За тиждень петиція набрала 167 голосів із необхідних 500.

Пише Твоє Місто

Авторка петиції Тетяна Кордіяка зазначає, що нині відсутнє будь-яке сполучення житлового комплексу з іншими частинами міста. Найближча зупинка транспорту розташована на вулиці Зеленій (вул. Зубрівська) за кілометр від ЖК.

«Навіть із вулиці Зубрівської відсутнє сполучення з залізничним вокзалом, районом вулиці Сахарова, Городоцька, Героїв УПА. У комплексі є шість заселених багатоквартирних будинків, на стадії завершення перебувають й додаткові будинки. Окрім цього, поруч із ЖК “Пасічний” є комплекс Villa Magnolia, який теж не має сполучення», – йдеться у петиції.

Цю проблему пропонують вирішити, облаштувавши зупинку громадського транспорту на перехресті вулиць Пасічна – Пирогівка, поруч із комплексом, та внести зміни в схеми транспортної системи Львова. Якщо петиція набере 500 голосів, її мають розглянути на найближчому пленарному засіданні депутатів ЛМР.

Додамо, що днями управління транспорту оприлюднило плани на будівництво нових трамвайних та тролейбусних ліній у Львові, за якими у районі Пасічної пропонують прокласти тролейбусні лінії від вулиці Вашингтона до Медової Печери, а від Зеленої до Пирогівки запустити тролейбус із автономним ходом. Трамвайні колії планують прокласти від Личаківської до Медової Печери.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.