Львів’яни скаржаться на зруйновані сходи біля діагностичного центру на Пекарській. Фото

У Львові скаржаться, що сходи по вулиці Пекарській, 69б, які ведуть до обласного клінічного діагностичного центру та обласної клінічної лікарні, – вщент зруйновані, що ускладнює доступ людей до цих медичних установ.

Через те, що на вулиці Пекарській зараз тривають ремонтні роботи, іншими шляхами до лікарень складно дістатися, кажуть Tvoemisto.tv місцеві мешканці.

«Зараз люди ходять масово на вакцинацію, а сходи дуже зруйновані і це дуже незручно. Пекарська на ремонті, тож іншої дороги немає», – поскаржилася читачка Тvoemisto.tv.

Ця земельня ділянка перебуває у довгостроковій оренді Львівської обласної клінічної лікарні. Генеральний директор медичної установи Михайло Гичка у коментарі Тvoemisto.tv зазначив, що лікарня не повинна ремонтувати цей об’єкт, оскільки за це відповідальне місто, але пообіцяв таки провести ремонт сходів уже після свят.

«Ми домовилися з керівником діагностичного центру, що відремонтуємо ці сходи спільними зусиллями. Земля, у тому числі ці сходи, – це власність міста, ми лише орендарі. Але ми постараємось все-таки відремонтувати ці сходи після Великодніх свят», – поообіцяв керівник обласної лікарні.

Нагадаємо, що відрізок вулиці Пекарської, від Шимзерів до Тершаковців, закритий на реконструкцію від 26 листопада 2020 року до 1 вересня 2021 року.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.