Львів’яни просять відкрити для руху ділянку біля Львівської обласної ради

У Львові просять відновити транспортний рух на ділянці дороги на вул. Винниченка біля Львівської обласної ради. З введенням воєнного стану там перекрили рух автомобільного транспорту, що ускладнило рух на площі Митній та вулиці Підвальній. Відповідну петицію зареєстрували на платформі місцевих петицій.

Джерело: Tvoemisto.tv.

«Зараз же, одначе, безпекова ситуація однозначно покращилася, що відобразилося на безпекових заходах: зменшено тривалість комендантської години, більшість блокпостів ліквідовано. Разом з поверненням мешканців до міста та відновленням економічної діяльності транспортна ситуація на площі Митній, особливо у пікові години, стала критичною і вимагає негайних рішень», – йдеться у повідомленні. 

Наразі петиція зібрала 122 з 1000 необхідних підписів. Підписати петицію, можна тут.

Зазначимо, що Tvoemisto.tv неодноразово зверталося у Львівську ОВА, Львівську міську раду та патрульну поліцію Львова з проханням пояснити, чому ця ділянка досі перекрита, за чиїм розпорядженням її перекрили і коли відновлять доступ, проте відповідей так і не отримало. Як пояснювали у патрульній поліції, до них не надходило жодних звернень, а перекриття цієї дороги здійснює приватна фірма. 

Нагадаємо, що щодня за порушення правил зупинки та паркування транспортних засобів на вулиці Винниченка у Львові фіксують близько 20 правопорушень. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.