Львів’яни просять продовжити рух громадського транспорту до 23:00

831
маршрутка маршрутки автобуси львів

У Львові зареєстрували петицію про те, аби продовжити курсування громадського транспорту.

У Львові зареєстрували петицію про те, аби продовжити курсування громадського транспорту до 23:00. Відповідне звернення опублікували на сайті Єдиної системи електронних петицій, пише Твоє місто.

Її автор Данило Березюк вважає, що відсутність автобусів та електротранспорту у вечірній час є однією із головних проблем, пов’язаних із транспортом у Львові. Він пропонує зобов’язати перевізників забезпечувати на кожному маршруті «денну» кількість транспорту (тобто таку саму, як протягом дня) до 22:00. А в проміжку між 22:00 та 23:00 кількість транспорту на маршрутах уполовину зменшити.

«Зрозуміло, що механізм реалізації цієї ініціативи буде доволі довгим і складним, однак вирішення даної проблеми має бути на порядку денному міської влади. Кожен львів’янин має бути впевненим, що зможе ввечері доїхати додому не лише на таксі, а й автобусом, тролейбусом чи трамваєм», – йдеться у зверненні.

Додамо, що петицію зареєстрували ще 10 жовтня. Станом на зараз вони має 294 підписи мешканців. А для того, аби її розглянули депутати ЛМР під час пленарного засідання, необхідно зібрати щонайменше 500 голосів.