Понеділок, 17 червня

Львів’янок запрошують пройти безкоштовну діагностику грудей. Коли та де обстежитися

Жовтень – місяць обізнаності про рак молочної залози. У Другому медоб’єднанні Львова запрошують упродовж місяця усіх жінок пройти безкоштовну діагностику грудей та попередити можливе захворювання, а також стати амбасадором здорової жінки. Про це повідомили у Другому ТМО — передає Tvoemisto.tv.

Медики нагадують, що для того, аби статистика онкозахворювань мала позитивну динаміку й кількість жінок, у яких діагностують рак грудей, зменшувалася, важливо вчасно виявити найменші зміни.

Безкоштовно обстежитися можуть усі жінки, які мають скерування від сімейного лікаря або лікаря-гінеколога. Також сертифікат на обстеження можна отримати при покупці білизни у мережі магазинів «Anabel Arto».

Діагностику грудей рекомендують проходити щороку. До 40 років жінок скеровують на УЗД, після 40 років – на мамографію. Найкраще проводити дослідження у 1-10 дні циклу.

За даними ВООЗ, позитивний результат лікування І-ої стадії є у 95% жінок за умови вчасного виявлення захворювання, яке, до речі, є лідером серед жіночої онкології в Україні.

Записатися на діагностику можна за тел. 068 488 94 55. Також можна прийти з мамою, бабусею, донькою, подругою, сусідкою, щоб показувати гарний приклад любові до себе інших жінок.

Нагадаємо, що до Другого ТМО Львова входять 4-та міська клінічна лікарня, 5-та міська клінічна лікарня, 1-а міська клінічна лікарня ім. князя Лева та Комунальна лікарня «Хоспіс». 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: