Львів’янка стала дворазовою чемпіонкою України з гірськолижного спорту

Львів’янка Ольга Книш виборола дві золоті медалі та ахистила звання абсолютної чемпонки України

Про це повідомляє Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області

З 14 до 20 лютого на ТК “Буковель” триватиме чемпіонат України з гірськолижного спорту. 15 і 16 лютого змагалися чоловіки і жінки в дисциплінах GS (слалом-гігант) і SL (слалом). Львівські гірськолижники здобули два золота і дві бронзи, також були серед лідерів у командному заліку.

Героїнею цих днів можна назвати львів’янку Ольгу Книш. У слаломі-гіганті вона більш як на секунду випередила представницю Закарпаття, колишню львів’янку Анастасію Шепіленко. Сестра Анастасії – недавня учасниця Зимових Юнацьких Олімпійських ігор Катерина, яка виступає за Львівщину – стала 5-ю.

А у слаломі Ользі Книш практично не створили конкуренції – перевага над найближчою конкуренткою склала понад 4 сек. Ще одна представниця Львівщини в цій дисципліні Анастасія Теліга стала четвертою.

Таким чином, Ольга Книш захистила звання абсолютної чемпонки України, вигравши GS і SL, яке здобула торік.

У змаганнях чоловіків у зазначених двох дисциплінах двічі бронзовим призером став Михайло Карпушин.

У командному заліку GS серед спортивних шкіл та спортклубів першість у МГО СОК “Евеленч” (Львівська область). Серед областей Львівщина стала третьою – після Івано-Франківщини і Закарпаття.

У командному заліку SL серед спортивних шкіл та спортклубів Школа Мастерс (Львівська область) стала третьою, а серед областей Львівщина посіла перше місце.

За сумарними командними очками серед спортивних шкіл та спортклубів Школа Мастерс стала другою, а МГО СОК “Евеленч” – третьою. Серед областей Львівщина теж третя – після Івано-Франківщини і Закарпаття.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.