Львів’янка Христина Погранична здобула п’ять медалей «Кубку Дерюгіної»

Львівська гімнастка отримала дві золотих та три срібних медалі.

Львів’янка Христина Погранична здобула п’ять медалей з гімнастики на міжнародному турнірі «Кубок Дерюгіної», який відбувся в Києві 15-18 березня. Про це йдеться на сайті Федерації гімнастики України, пише Твоє місто.

У командній першості змагань з єдиноборства Христина разом із киянкою Вікторією Онопрієнко здобула золото для української збірної. Ще одне золото, із загальною сумою 18 балів, львівська гімнастка отримала за вправу з обручем.

Три срібних медалі Христина Погранична отримала за вправи з м’ячем, булавами та срічкою, що загалом принесло для національної збірної 5 медалей. 

«Кубок Дерюгіної» — 23-й міжнародний турнір з художньої гімнастики, який названий на честь голови федерації художньої гімнастики України. 

Христина Погранична

Нагадаємо, 7 лютого Христина Погранична перемогла у змаганнях серед кандидатів у майстри спорту та здобула Кубок України з художньої гімнастики. Пізніше Христина виборола право України брати участь у юнацьких Олімпійських іграх. Львів’янка є чинною чемпіонкою України з художньої гімнастики. Раніше вона перемогла у змаганнях у ОАЕ, Естонії, Угорщині, Португалії, Словаччині. Христина є переможницею та призеркою понад 140 міжнародних та всеукраїнських турнірів. Від 2016 року є членкинею юніорської збірної України з художньої гімнастики, вважається однією з найсильніших гімнасток-юніорок в Україні. На початку березня львів’янка здобула два золота на змаганнях у Латвії.

У травні 2017 торік Христина отримала почесне звання «Львів’янка року», її під час голосування мешканці Львова віддали 61,3% голосів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.