Львів’янам почали видавати ID-картки у ЦНАПах

1585
ID-картка новий пластиковий паспорт

5 січня у Центрах надання адміністративних послуг міста Львова після спеціально проведених навчань починають надавати послугу з оформлення та видачі паспортів у формі ID-картки громадянина України, а також для виїзду за кордон. Усі документи оформляють одразу у Центрі.

ID-картка новий пластиковий паспорт

Як розповіла директор  департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик, у кожному Центрі надання адміністративних послуг  облаштоване одне робоче місце, яке дозволяє надавати відвідувачам таку послугу, проте згодом, оцінивши затребуваність послуги, за потреби збільшать робочі місця, щоб уникати черг і максимально забезпечити  потреби відвідувачів.

«Поки що є одна робоча станція, можна приходити в Центр, отримувати інформацію, оплатити послугу, замовити, якщо потрібно, необхідні додаткові документи (оформлення довідки чи місця проживання тощо), також скористатись сервісом попереднього запису на прийом. Побачимо затребуваність цієї послуги, усі технічні моменти, і на цей рік плануємо закупівлю також додаткових робочих станцій для того, щоб у повній мірі задовольнити бажання відвідувачів у наданні даної послуги. Спільно з працівниками Міграційної служби України пройшли відповідне навчання і тепер починаємо цю роботу.

Всі документи оформляються одразу на місці, одразу відбувається фотографування. Обладнання сучасне, закуплене згідно вимог Міграційної служби України, є зв’язок з демографічним реєстром, тобто усі необхідні дані ми передбачили і належним чином облаштували, щоб послуга була належної якості. Запрошуємо львів’ян скористатися даною послугою», – розповіла директор  департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик.

Перелік документів і розмір оплати за дану послугу буде повідомлено згодом на сторінці Центру надання адміністративних послуг Львова за посиланням.

Додамо, у Львові функціонують 4 центри надання адміністративних послуг за такими адресами:

  • вул. М. Хвильового, 14а
  • вул. К.Левицького, 67
  • вул. Івана Виговського, 32
  • просп. Червоної Калини, 72а.

tvoemisto.tv