Львів’ян запрошують на фестиваль LvivMozArt. Програма, локації, вартість

369
LvivMozArt

13-22 липня у Львові пройде Міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt — мистецький проект, який об’єднуватиме найкращих музикантів України та світу.

З 13 по 22 липня у Львові триватиме Міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt, під час якого заплановано більше 30 різних заходів, пише Твоє місто.

Події фестивалю є як безкоштовні, так і платні — ціни на квитки стартують від 150-200 гривень. Придбати квитки можна на сайті LvivMozArt за посиланням.

Чому Львів?

Львів — унікальне місто на перехресті східної та західної музичних культур, яке гідне приймати один із найпотужніших фестивалів класичної музики в Європі.

Чому Моцарт?

Франц Ксавер Моцарт — син геніального Вольфганга Амадея Моцарта, знаний педагог, піаніст, диригент, композитор. У 1808–1838 рр. жив у Львові й активно творив музичне середовище міста. Він заснував хорове Товариство святої Цецилії, яке стало, по суті, першою музичною спілкою міста, так долучивши Львів до грона важливих європейських музичних центрів. Тож львів’яни можуть пишатися, що постать Франца Ксавера причетна до історії Львова.

Чому LvivMozArt?

Натхнені Моцартом, який свого часу змінював Львів, сьогодні ми творимо нову музичну історію, нові формати та нові традиції.

Програма, локації, вартість

Стежте за нами!