Львів’ян закликають прихистити в себе паломників Тезе

2667
Львів прийматиме регіональну зустріч Тезе

Житла потребують щонайменше 1300 паломників.

У Львові шукають житло для паломників регіональної зустрічі Тезе, яка відбудеться з 28 квітня по 1 травня. Про це інформує прес-служба ЛМР, пише Твоє місто.

У ці дні у місті очікують на візит кількох тисяч учасників із України та інших країн, однак житло вдалось знайти не всім паломникам. 

«Наразі ми підшукали оселі для 350 паломників. Але ще потребуємо 600 сімей, які зголосилися б надати місце для 1300 осіб. Ми працюємо через парафії, так само через громадські організації, контактуємо із монастирями Львова та околиць», — розповів працівник БО «Фундація Духовного Відродження» Тарас Косар.

Організатори зустрічі просять, щоб у квартирі було бодай кілька квадратних метрів, де могли б розміститися люди. Всі вони матимуть із собою каримати та необхідні для ночівлі речі.

Також не обов’язково знати англійську, адже чимало паломників із сусідніх країн, а отже на побутовому рівні порозумітися вдасться неодмінно. Харчування учасників організатори зустрічі беруть на себе. 

Якщо ви готові прихистити учасників регіональної зустрічі Тезе необхідно звернутися за номером (073) 139 71 92, або написати: lviv@taize.fr , або зайти до офісу, який розташований в організації «Українська молодь Христові» на вулиці Пекарській, 13.

Стежте за нами!