Львів’ян закликають не приносити штучні квіти на цвинтар

В УГКЦ вважають, що приносити штучні квіти на цвинтар є шкідливою звичкою та гріхом проти 5-ої Божої заповіді.

УГКЦ рекомендує львів’янам утриматись від звички приносити на цвинтар штучні квіти. Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповів голова комісії з питань екології Львівської архієпархії УГКЦ о. Микола Пришляк.

«Ми вже давно про це говоримо, щоб віряни відмовились від цієї поганої звички, бо вона шкодить природі. Вона пішла з радянських часів, коли на похорон приносили вінки. Для християнина є добрим прийти на похорон чи на цвинтар, помолитися за своїх рідних чи близьких, прибрати могилу, висадити живі квіти. А штучні квіти – це зайве, звичка, яка шкодить довкіллю», – сказав він.

За його словами, людина покликана піклуватись про те, що створено Богом та оточує нас. Натомість штучні квіти створюють багато екологічних проблем – людина від цього страждає, шкодить своєму здоров’ю та грішить проти 5-ої Божої заповіді «Не вбий».

«Квіти дуже швидко втрачають свій зовнішній вигляд: вітер, дощ, сніг роблять свою справу, потім їх викидають у сміття, яке зазвичай спалюють. Через це виробляються різноманітні хімічні елементи, люди їх вдихають, і це шкодить здоров’ю», – пояснив він.

Нагадаємо, що на великодні свята у Львові збільшать кількість транспорту, що курсує до кладовищ.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.