Львів’ян закликають поступатися місцем вагітним жінкам

У Львові стартував соціальний проект толерантного ставлення до вагітних «Поважай того, хто носить у собі життя». Відповідні наліпки вже розміщені у львівському електротранспорті, на черзі – автобуси, заклади охорони здоров’я, держустанови, аптеки та супермаркети.

Поважай того, хто носить у собі життя

«До мене неодноразово звертаються вагітні жінки зі скаргами на незручності, з якими вони стикаються через відсутність толерантного ставлення до них. Проект підтримали ЛКП «Львівелектротранс», АТП №1, приватні перевізники, заклади охорони здоров’я та управління соціального захисту ЛМР», – зазначила ініціаторка соціального проекту депутатка Уляна Пак.

Поважай того, хто носить у собі життя

Сьогодні проект стартував у трамваях та тролейбусах, за кілька днів оголошення з’являться у маршрутних таксі, а з наступного тижня – у соціальних установах та закладах охорони здоров’я. Суть ініціативи – у поширенні позитивної соціальної реклами, яка б зверталась до сумління людей і закликала до гідного ставлення до вагітних жінок у громадському транспорті, соціальних установах та  закладах охорони здоров’я, – інформують у прес-службі Львівської міської ради.

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.