​​Львів’ян вразив вчинок водія маршрутки

10624

Сьогодні, 14 травня, пасажири автобуса 3А, що курсує від ТРЦ King Cross Leopolis до центру Львова, стали свідками нетипової поведінки для водія маршрутки.

У салоні автобуса дівчині стало недобре, водій не лише сам купив ліки в аптеці, а й дочекався «швидкої». Лише потім разом із пасажирами рушив далі.

Про це на сторінці ГО «Варта 1» у Facebook написала львів’янка Тетяна Пігеєва.

«Хочу поділитись пригодою, яка трапилась сьогодні вранці. Понеділок, переповнений транспорт, затори, в маршрутці №3-А (номер машини 2554 ЕТ) поблизу Стрийського ринку в салоні стало погано дівчині. Її винесли на руках на вулицю, водій автобуса тим часом побіг в аптеку та купив ліки, викликали «швидку», і переконавшись, що все буде гаразд, ми поїхали. Хочу зауважити: незважаючи на графік (ми стояли хвилин 15), водій повівся по-людськи. Його ім’я – Людина з великої букви. На жаль, справжнього імені я не знаю. Величезне дякую таким водіям!», – написала жінка.

Також пані Тетяна додала, що ніхто із пасажирів не обурювався, що «через водія запізнюються на роботу», усі поставилися з розумінням до ситуації.

Стежте за нами!