Львів’ян просять принести для безхатченків теплий одяг і взуття

b2e0b26c-bbb9-400d-b536-f17e2b5ed285_w987_r1_sУ зв’язку з негодою, у Центрі обліку та нічного перебування бездомних змінили графік роботи та відкрили пункт обігріву. Небайдужих львів’ян просять приносити теплий одяг та взуття для безпритульних громадян.

«У ці дні негоди в Центрі ночувало по 40-45 осіб. Вдень у Центрі діє пункт обігріву, де можна отримати гарячий чай, харчі швидкого приготування, одяг та взуття», – повідомив Олександр Бородін, в.о. директора Центру обліку бездомних громадян.

Для допомоги бездомним бракує теплого одягу та взуття, в основному, чоловічого. Речі можна принести за адресою: вул. Кирилівська, 3а.

Довідка. Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради. Тут ведуть облік і тимчасову реєстрацію безпритульних громадян, надають інформаційні та правові послуги, допомагають відновити документи. Також у центрі можна отримати нічліг, санітарно-гігієнічні послуги, першу медичну допомогу. Відділення нічного перебування працює щоденно з 20:00 до 08:00 години. Телефон гарячої лінії: 233 10 49.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.