Львів’ян просять допомогти пластунці, яка постраждала від наїзду п’яного водія

У дівчини розтрощені кістки, множинні переломи, розриви зв’язок, анемія середнього ступеня.

У Києві на території військового коледжу майор у стані алкогольного спяніння скоїв наїзд на трьох дівчат-курсанток. Їх у важкому стані госпіталізували у військовий шпиталь, пише Твоє місто.

Одна із потерпілих, як повідомляє «Пласт – український скаутинг», – пластунка Галина Николин, виховниця гуртка «Валькірії», відповідальна за фінанси та заходи у Львівській Окрузі.

У дівчини розтрощені кістки, множинні переломи, розриви зв’язок, анемія середнього ступеня. На цей момент лікарі розглядають можливу потребу ампутації кінцівки. Вона потребує фінансової допомоги.

Реквізити для збору коштів:

4441 1144 4654 7406 монобанк

4149 4390 0273 4014 приватбанк

Одержувач: Галина Николин

Як повідомляє Громадське, двом курсанткам, яких 25 серпня на території військової частини на вулиці Зоологічній у Києві збив п’яний водій, ампутували по одній нозі. В одної з них під питанням ампутація другої ноги. Третю дівчину також прооперували, у неї зламані обидві ноги.

За повідомленням Командування Медичних сил ЗСУ аварія сталася за участі військовослужбовця Н. та слухачів Української військово-медичної академії. Водночас Начальник Української військово-медичної академії Валерій Савицький повідомив, що стан курсанток стабільно тяжкий.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.