Вівторок, 26 вересня

Львів’ян просять допомогти 17-річній Вікторії, яка перебуває в реанімації на ШВЛ

Львів’ян просять допомогти 17-річній Вікторії з Ходорова, яка вже кілька днів перебуває у львівській дитячій лікарні ОХМАТДИТ під апаратом ШВЛ. Зокрема, дівчині потрібна кров 1 резус «-». Також сім’ї можна допомогти фінансово, адже батько сам виховує трьох дітей. Трохи більше року тому від онкології померла їхня мати.

Як розповів Тvoemisto.tv батько Вікторії – Олег Магега, його доньці стало зле на початку березня, вона більше тижня була у лікарні, але стан її здоров’я лише погіршувався, тож у результаті зараз вона перебуває у важкому стані під апаратом ШВЛ.

За словами Олега Магеги, 3 березня його донька поїхала на навчання у Самбір. Почувалася добре, але вже наступного дня у неї піднялася температура.

“У перших числах березня помер мій батько. Вікторія була на похоронах, потім поїздом поїхала на навчання, адже є студенткою Самбірського педагогічного коледжу. На парах їй стало погано, мені передзвонила викладачка і сказала, що у Вікторії піднялася температура”, – розповідає Олег Магега.

За його словами, вже будучи у гуртожитку, донька розповіла, що почувається зле, тому батько поїхав за нею та привіз додому. Вони відразу звернулися у лікарню в Ходорові. Дічині зробили тест на коронавірус і він виявився позитивним.

«Медики відразу викликали швидку і повезли доньку до Львова в ОХМАТДИТ. Я, звісно, власним транспортом поїхав за ними», – каже чоловік.

Більше тижня дівчина лежала в лікарні, її навіть під’єднували до кисню, та все одно стан не покращувався. Дівчина почала задихатися і її забрали в реанімацію.

«Вікторія вже четверту добу лежить в реанімації під апаратом ШВЛ. Тиск скаче, показники аналізів погані. Не розумію, чому сталося таке погіршення здоров’я, адже за допомогою ми звернулися відразу», – додає батько.

Як розповів Олег Магега, зараз він самотужки виховує трьох дітей – 17-річну Вікторію та ще двох менших діток. 15 місяців тому його дружина померла після боротьби з онкологією. Самотужки справитися зі всім родині вкрай важко. Тим більше, зараз у лікарню потрапила його менша 6-річна донька.

«Молодшу доньку також забрали в лікарню. Їй раптово стало зле, почала задихатися. Наразі коронавірус в неї не підтверджений», – додає співрозмовник.

Оскільки Олег Магега зараз перебуває на самоізоляції, донечка у лікарні з бабусею. 14-річний син наразі вдома сам.

Аби лікування Вікторії продовжилося і було безперебійним, наразі потрібна допомога у крові. Зокрема, потрібна кров 1 із резусом «-». Кров можна здати на вул. Пекарській, 56 для Вікторії Магеги.

Також сім’ї не завадить фінансова підтримка.

Реквізити для допомоги:

4149 4991 44 75 77 37 (на ім’я Олег Магега)

Нагадаємо, в обласній дитячій лікарні Охматдит у реанімації під апаратами ШВЛ перебувають 10-річна дитина та 17-річна дівчина. У 10-річної дитини спостерігають позитивну динаміку. Водночас перебіг у 17-річної дівчини є більш агресивним.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.