Львів’ян просять допомогти 2-річному Дмитрику побороти рак

У 2-річного Дмитрика Мадая діагностували рак ока. На сьогодні йому уже провели операцію, внаслідок якої довелось видалити одне очко. Далі – хіміотерапія. Небайдужих львів’ян просять про допомогу.

jg

Нещодавно в Дмитрика виявили ретинобластому, рак ока. Тож хлопчик з мамою поїхали в Німеччину, де вони надіялися врятувати два очка.

Проте, ризик того, що метастази можуть піти далі у голову збільшувався. Тому лікарями було прийнято рішення амптувати одне око. І вже 5 серпня зробили операцію. Загальний рахунок лікування Дмитрика нині становить 12 000 євро. Клініка, де зараз перебуває хлопчик й так пішла на поступки й дозволила оплатити гроші частинами. Рахунок на операцію склав 5 655 євро. Проте, батькам не вдалось зібрати всі кошти вчасно, тому сьогодні до 16.00 мають доплатити ще 1052,87 євро за операцію, яких в батьків немає.

Вже у середу на Дмитрика чекає продовження лікування, а з п’ятниці – хіміотерапія загальною вартістю 6353 євро на яку також не вистачає коштів. Тож вони звертаються за допомогою.

Реквізити для допомоги:

4149497800377832 Мадай Софія

Джерело: tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.