Понеділок, 22 липня

Львів’ян просять допомагати безхатькам знаходити пункти обігріву. Адреси

Синоптики передають погіршення погодних умов у Львові та області. Мешканців просять бути небайдужими та допомагати безпритульним особам знаходити пункти обігріву.

У зв’язку з погіршенням погодних умов, на час зниження температури повітря 25-27 лютого до -15 градусів морозу, у Львові працюватимуть пункти обігріву, інформує прес-служба ЛОДА, пише Твоє місто.

Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб на вул. Кирилівській, 3а, працює  щоденно, без вихідних. Тут безпритульні можуть отримати гарячі напої, харчування швидкого приготування, одяг.

Окрім цього,  працюватимуть ще денні пункти обігріву. Пункт на вул. Личаківській, 56працюватиме  на час значного пониження температури повітря. Пункт обігріву забезпечений гарячими напоями та харчуванням швидкого приготування. Пункт обігріву на вул. Сербській, 15 може розмістити до 25 осіб.

У приміщенні Комунального закладу соціального захисту «Соціальний готель» на вул. Городоцькій, 163а організували пункт обігріву, який забезпечуватиме потребуючих  гарячими напоями та харчуванням швидкого приготування.

Працівники Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб звертаються до усіх бути небайдужими і повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб чи скеровувати їх безпосередньо до Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян.

Тел.: 032 233 14 79 або 032 233 10 49.

Адреса: вул. Кирилівська, 3а.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.