Субота, 26 листопада

У львівських школах розвиватимуть культуру ставлення до тварин

В листопаді 2016 у 16 школах Львова стартує експериментальний курс з гуманної освіти під назвою «Маленький принц. Львів, що любить тварин». Це стало можливим завдяки співпраці компанії Кормотех, НМЦО Львова, ГО  «Академія  Гуманної освіти»  та ЛКП «Лев».

lkp_urok2

Завдання проекту – формування високого рівня культури ставлення до тварин, розвиток почуття поваги, любові, співчуття, практичного розуміння відповідальності та зменшення кількості безпритульних чотирилапих.

Департамент освіти та науки Львівської міської ради уже підписав відповідний наказ №411р про впровадження у навчально-виховний процес освітньо-просвітницького проекту. Відтак, семикласники 16 шкіл міста вже цього року відвідуватимуть уроки з гуманної освіти.

lkp-urok3

Ініціатором проекту стала компанія Kormotech, яка є лідером українського ринку з виробництва харчування для тварин. Спільно з навчально-методичним центром та за підтримки ГО «Академія Гуманної освіти» було розроблено та надруковано освітньо-просвітницькі матеріали для вчителів та учнів. Їх, вже 4-5 листопада, буде презентовано на тренінгу, організованому НМЦО Львова для вчителів зоології.

ЛКП Лев, в межах курсу, планують запрошувати дітей на своє підприємство, аби наглядніше висвітлювати тему безпритульних тварин та їх адопції.lkp_urok1

У разі успішної реалізації проекту вже в травні-червні 2017 його планується запровадити в усіх 138 школах Львова, на уроках узагальнення матеріалу курсу «Біологія» у 7 класах та під час шкільної практики.

lkp-urok4

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: