Львів преміюватиме жінок, які готові працювати водійками автобусів

Через брак водіїв громадського транспорту Львів спільно з навчальними закладами розглядає можливість навчання жінок для отримання водійського посвідчення категорії D. Окрім цього, зі сторони АТП №1 готові преміювати жінок-водіїв за їхню готовність працювати на комунальному підприємстві. Про це Tvoemisto.tv повідомив керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради Олег Забарило.

«Ми провели аналіз загальної статистики спільно з сервісним центром МВС і з’ясували, що жінок з категорією D практично немає. Для того, щоб жінка стала водійкою автобуса, необхідно отримати цю категорію. Для цього ми спільно з навчальним закладом плануємо розвивати навчальний комбінат. Зараз їх є кілька у Львові, які пропонують навчання для отримання категорії D, але немає зацікавленості жінок здобувати її», – сказав він.

Олег Забарило зазначив, що наразі місто передало один автобус у навчальний автодорожній заклад для навчання водіїв АТП №1. 

Додамо, що у травні середня заробітна плата водіїв АТП №1 склала 46 тисяч гривень. Ця сума підлягає оподаткуванню, включаючи податок з доходів фізичних осіб і військовий збір.

Також після запуску електронного квитка у Львові значно збільшили чисельність водіїв з 500 до понад 550. Це дозволило підсилити деякі маршрути або відновити їх. Проте у місті бракує близько 100-120 водіїв.

За детальнішою інформацією щодо вакансій водіїв громадського транспорту слід звертатися до: ЛК АТП-1, вул. Авіаційна, 1, тел.: +38067 672 70 66; ЛКП «Львівелектротранс», вул. Тролейбусна, 1, тел.: +38067 429 21 96.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.