п`ятниця, 31 березня

Львів планує купити ще кілька десятків електронних табло

Львів планує придбати ще кілька десятків електронних табло. Про це у програмі «Тема тижня» Tvoemisto.tv повідомив  директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради Олег Забарило. 

«Цього року ми в бюджеті закладаємо кошти на купівлю додаткових нових табло. Зараз в нас їх близько 35, хочемо докупити ще кілька десятків, скільки нам дозволить фінансування. Зараз якраз відбувається процес формування бюджету розвитку і все залежить від фінального рішення. Плюс є обмеження із фінансування, які, на жаль, нікуди не ділися», – зазначив він. 

Олег Забарило додав, що однією з проблем, зумовлених воєнним станом, є обмеження різного виду фінансування, і відповідно до законодавства, немає можливості придбати певні засоби.  

«Наприклад, ми цього року хотіли придбати електронні табло і на початку року заклали на це кошти в бюджеті. Але постанова Кабміну, яка регламентує порядок здійснення видатків з місцевих бюджетів, прямо забороняє придбання такого роду речей. Відповідно, ми цього зробити не змогли. Так само і щодо світлофорів є певні обмеження в бюджеті в частині неможливості провести ті чи інші закупівлі», – каже він. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.