Львів хоче збудувати дві багатоповерхівки за 19 млн євро грантових коштів

Обсяг гранту становить 19 млн 519 тисяч 500 євро, а термін реалізації – 18 місяців.

У Львові хочуть збудувати дві багатоповерхівки для внутрішньо переміщених осіб. Для цього Європейська комісія розробила проєкт «Підтримка ЄС у забезпеченні житлом внутрішньо переміщених осіб». Відповідну ухвалу «Про погодження істотних умов Грантового договору з Європейською комісією» у межах цього проєкту погодили депутати на черговому пленарному засіданні, пише Твоє місто.

Обсяг гранту становить 19 млн 519 тисяч 500 євро, а термін реалізації – 18 місяців. Функції замовника надають комунальному підприємтсву ЛКП «Львівське міжміське бюро технічнї інвентаризації».

«Саме з такою метою виділили кошти для допомоги у будівництві житла переселенцям. Для реалізації проєкти необхідно укласти грнатову угоду, мета якої – будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб у Львові», – йдеться у пояснювальній записці до ухвали.

Так, планують збудувати житлові будинки, зокрема перший – на 8 поверхів на земельній ділянці площею 0,7254 га з загальною площею квартири 5010 кв. метрів, включно з дитячим майданчиком та соціально реабілітаційним центром, другий будинок – 8 поверхів на земельній ділянці площею 0,69 га із загальною площею квартир 5100 кв. м та дитячий мадйнчик.

Нагадаємо, що у Сихівському районі Львова облаштовують нове модульне містечко для внутрішньо переміщених осіб на зиму. Будинки зможуть вмістити більш ніж тисячу українців, що залишилися без даху над головою.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.