ЛОДА запропонувала уряду створити Львівську ОТГ у форматі «великого Львова»

Окрім Львова до нової громади увійде ще 15 міст і сіл

Львівська ОДА скерувала 24 лютого у Кабмін перспективний план формування територій громад Львівської області, яким пропонується уряду затвердити Львівську ОТГ у форматі «великого Львова». Про це ZAXID.NET розповів т.в.о. директора департаменту економічної політики ЛОДА Степан Куйбіда.

До складу Львівської ОТГ обласні чиновники пропонують включити Винники, Брюховичі, Рудне, які вже є в адміністративному підпорядкуванні Львова, а також місто Дубляни, села Грибовичі, Гряда, Малехів, Зашків, Лисиничі, Бірки та Рясне-Руське. Окрім того, ЛОДА наполягає на необхідності включення до складу Львівської ОТГ сіл Мурованської ОТГ, утвореної наприкінці 2017 року – Сороки-Львівські, Ямпіль, Гамаліївка і Муроване.

Досі не відома доля Сокільників, що впритул межують зі Львовом, але тамтешні депутати на чолі з сільським головою домагають створення окремої ОТГ. Тепер остаточне рішення прийматимуть урядовці.

«Скерований формат, що Львів і території навколо нього рухаються в одному напрямку «великого Львова». Із Сокільниками поки що питання не вирішене – рішення буде приймати комісія у Києві», – повідомив перший заступник голови ЛОДА Василь Лозинський.

Також, з його слів, не визначена доля села Оброшине Пустомитівського району. Загалом перспективний план Львівщини передбачає утворення в області 69 громад.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.