ЛНУ запрошує на магістерську програму подвійного диплому з поляками

Війна стала лакмусовим папірцем для відносин: міжлюдських, міжінституційних, міждержавних. Польща одна з перших подала руку допомоги українцям у різних сферах, зокрема у сфері освіти. Сьогодні українські студенти мають змогу продовжити навчання у польських вишах, але багато хто хотів би отримати диплом української альма-матер. Цю можливість цьогоріч надає факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка разом з Університетом імені Адама Міцкевича (м. Познань, Польща): відкрито нову освітньо-наукову програму подвійного диплому «Нові медіа і комунікаційні технології». В Україні це єдина освітньо-наукова програма для магістрів із таким західним партнером, який з-поміж інших польських вишів завжди займає провідні позиції у міжнародних рейтингах.

Джерело: ZAHID.NET.

Вступити на навчання зможуть усі охочі випускники бакалаврату не тільки спеціальності «Журналістика», а й будь-якої іншої. Щоб стати нашим студентом, необхідно скласти магістерський тест навчальної компетентності (реєстрація до 18 липня) та фаховий іспит зі спеціальності (16-19 вересня). Навчання триватиме два семестри в Україні та два в Польщі.

Гарант освітньої програми, заступник декана факультету журналістики, доцент Яценко А. М. акцентує на перевагах програми: «По-перше, навчання на програмі – це якісні й цікаві курси. Кожен зможе знайти вибіркові предмети за своїми вподобаннями від наукової до арт-журналістики. По-друге, скорочена тривалість навчання, адже за 1 рік та 9 місяців студент зможе опанувати дві магістерські програми, які зазвичай тривали б 3-4 роки. Ця програма також сприятиме міжкультурному обміну, що зараз дуже важливо, адже студенти з Польщі навчатимуться рік в Україні. Звичайно, це також багатоманітне студентське життя: нове конкурентне середовище у закордонному виші, подорожі Європою, нові друзі».

Освітня програма «Нові медіа і комунікаційні технології» для тих, хто прагне здобути якісну європейську освіту, вдосконалити практичний досвід у журналістиці не лише Польщі, а й інших країн Європейського Союзу, знання польської, англійської мови на професійному рівні, хто хоче отримати два дипломи магістрів: українського та європейського зразка, взяти участь у закордонних конференціях та наукових столах, програмах обміну. Оскільки програма освітньо-наукова, то після закінчення відкриються також перспективи продовжувати здобувати ступінь доктора PhD в Україні чи Польщі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.