«Квіточка у стравоході»: популярна іграшка ледь не вбила у Львові дитину (ФОТО)

У Львові медики врятували життя дівчинці. Яка проковтнула магніти популярної іграшки. Про це повідомили 26 вересня на сторінці лікарні у Facebook.

«Квіточка у стравоході у дитини. Ні, вона не справжня, а з магнітиків, які проковтнула семирічна дівчинка. Магнітики затрималися у стравоході і склалися в квіточку.», – підписали фото рентгенівського знімку у лікарні.

У лікарні зазначили, що дякуючи швидкому реагуванні батьків та лікарів, магнітики не посунулися вниз до кишківника, інакше б наслідки могли бути набагато сумнішими.

Дитина вдома починала задихатися, її турбував дискомфорт у шиї і батьки терміново викликали швидку допомогу. 

«Коли дитину привезли в лікарню, їй невідкладно зробили рентген і, аби не допустити потрапляння магнітів у кишківник, що могло викликати перфорацію його стінок, хірурги одразу ж за допомогою сучасного інструментарію (щипці Karl Storz, які лікарня отримала завдяки Nova Ukraine та Опікунська Рада ЛОДКЛ «Охматдит»), під контролем оптики, дістали магніти із стравоходу», – додали в лікарні.

Лікарі вкотре нагадують батькам, щоб слідкували за іграшками, якими бавляться діти до 3-ох років та пояснювали старшим діткам про ризики потрапляння сторонніх предметів у стравохід

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.