Культурні події на вихідних: куди піти у Львові 28-29 квітня

«Ромео і Джульєтта» в Італійському дворику, екскурсія львівськими муралами та концерт пам’яті Квітки Цісик

«Ромео і Джульєтта» запрошують львів’ян та туристів у Італійський дворик.

Ромео і Джульєтта любитимуться в Італійському дворику. До Дня народження Вільяма Шекспіра у п’ятницю о 22:00 тут розгоряться баталії поміж сім’ями Монтеккі й Капулетті. Цю п’єсу режисер Вадим Сікорський поставив ще півтора року тому за перекладом Юрія Андруховича. Музику написав Юрій Саєнко, надихаючись творчістю Сергія Прокоф’єва. Цікаво, що в Італійському дворику ставили вистави ще у 1617 році – власне, через рік після смерті Шекспіра.

«Це вже буде третій показ, оскільки є дуже багато людей, які хочуть побачити її саме тут. Бо в цій атмосфері по-особливому вистава і грається, і дивиться», – Юрій Мисак, художній керівник Першого театру.

«Lviv WallKing» запрошує на екскурсію муралами.

Фестиваль стінописів «Lviv WallKing» запрошує на прогулянку розписаними закутками Львова. Екскурсія муралами – це понад двадцять місць із власними історіями. Зустріч охочих – у суботу о 14:00 на Старому Ринку, а відтак – двогодинна мандрівка поведе до Підзамча, на Заводську. Всього подорож вуличним мистецтвом буде до трьох кілометрів пішки.

«Люди фотографуються на фоні наших малюнків. Це привертає увагу. Це класно, атмосферно, затишно», – розповів куратор «Lviv WallKing» Тарас Довгалюк.

«KVITKA: Два кольори» — 28 та 30 квітня.

Концерт «KVITKA: Два кольори» захопить подих. У суботу, 28 квітня, та понеділок, 30 квітня, на заньківчанській сцені Оксана Муха спільно з народною артисткою Ніною Матвієнко, скрипалем-віртуозом Олександром Божиком, струнним оркестром та рок-групою відсвяткують 65-ту річницю від дня народження Квітки Цісик. Лунатимуть її найулюбленіші пісні: «Два кольори», «Я піду в далекі гори», «Іванку». Зараз триває тур Західною Україною, а це до двох десятків міст. Половина з них вже зустріла артистів.

«Пісні людей спонукають і плакати, і радіти. На концерті до мене підійшла жінка і сказала, що я їй дала бажання жити. Не так я, мабуть, як самі пісні», – розповіла співачка Оксана Муха.

Джерело: zaxid.net

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.