Кубок Данилюка-2015 вибороли юні футболісти ДЮСШ з Долини

Ось уже упродовж десяти років у Стрию проводиться щорічний регіональний дитячий турнір з футболу на призи майстра спорту СРСР, заслуженого тренера України, володаря Кубка СРСР 1969 року, найкращого бомбардира ФК «Карпати» (Львів) за усю історію Володимира Олександровича (Олексійовича) Данилюка. 

Кубок ДанилюкаУ четвер, 2 липня на Стрийському центральному міському стадіоні «Сокіл» відбувся X традиційний регіональний дитячий турнір з футболу серед команд ДЮСШ. Володимир Олексійович Данилюк народився 4 липня 1947 року у м. Стрий. Він є вихованцем Стрийської ДЮСШ у якій навчався з 1960 по 1965 рр. під керівництвом відомого тренера Теодозія Федоровича Сисіна. Тринадцять років він радував своєю неповторною, неординарною та видовищною грою палких прихильників та любителів футболу, виступаючи за найкращий футбольний галицький клуб – львівські «Карпати». У складі львів’ян став володарем Кубка СРСР 1969 року та чемпіоном СРСР 1971 року (I ліга). За час гри у львівських «Карпатах» він забив 88 м’ячів у чемпіонатах СРСР, ще 6 м’ячів – у Кубку СРСР та 34 м’ячі у міжнародних матчах. Володимир Данилюк є найкращим бомбардиром львівських «Карпат» за усю історію. Після завершення футбольної кар’єри своє подальше життя він пов’язав з футболом, обравши шлях дитячого тренера. На сьогоднішній день він успішно працює тренером відділення футболу у Львівському училищі фізичної культури, де тренує та передає свій багатий досвід і знання юним футбольним даруванням. Його вихованцями є: чемпіони Сеульської Олімпіади 1988 року, заслужені майстри спорту СРСР Володимир Татарчук та Вадим Тищенко, чемпіон Європи серед юнацьких команд 1988 року, бронзовий призер юнацького чемпіонату Європи 1986 року, майстер спорту СРСР стриянин Олег Бенько, бронзовий призер чемпіонату України 1998 року у складі львівських «Карпат», фіналіст Кубка України 1993 року, майстер спорту України, стриянин Анатолій Петрик, а також екс-гравці львівських «Карпат», майстри спорту України Михайло Стельмах, Володимир Різник, Роман Гнатів, Ярослав Ланцфер та багато інших.

Кубок Данилюка-2015Організаторами цього турніру виступили: відділ фізичної культури і спорту Стрийського міськвиконкому та Стрийська ДЮСШ міськвно. Меценатами турніру: депутат Стрийської міської ради Ігор Брик та Заслужений тренер України Володимир Данилюк  Інформаційні спонсори турніру: сайт «Галичина спортивна»  та газета «Фортуна».

У цьогорічному турнірі взяли участь чотири дитячі команди Львівщини, сформовані з гравців 2003-2004 р.н.: «ДЮСШ» (Стрий), Академія футболу «Скала» (Моршин), «ДЮСШ» (Долина) та «ДЮСШ» (Дрогобич). На урочистій церемонії відкриття та закриття усіх учасників та гостей турніру вітали: Заслужений тренер України, майстер спорту СРСР, володар Кубка СРСР 1969 року Володимир Данилюк, депутат Стрийської міської ради, голова громадської організації “Правда, Віра, Перемога”, президент волейбольного клубу “Карпатська рись” Ігор Брик, головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту Стрийської міської ради Руслан Каліцун, старійшина спортивного руху Стрия Леонід Вечерік та тренер Стрийської ДЮСШ Василь Багрич. Усі виступаючі побажали ювіляру – Володимиру Олександровичу Данилюку – довгих років життя, процвітання, наснаги та успіхів у підготовці майбутніх «зірок» українського футболу, а учасникам турніру – подальших життєвих звершень у спорті та навчанні. Крім того, Ігор Брик подарував Володимиру Данилюку книги про його рідний Стрий, а юним футбольним командам – сувенірні книги на футбольну тематику. А команді яка посіла останнє місце Ігор Богданович вручив футбольний м’яч. Усі команди, не зважаючи на юний вік гравців, продемонстрували атакуючу та комбінаційну гру.

 

Регламент турніру: два тайми по 15 хвилин. Турнір відбувся за коловою системою. У підсумковому результаті цьогорічним переможцем турніру виявилися юні вихованці «ДЮСШ» (Долина), друге місце виборола команда Стрийської філії Академії футболу «Скала» (Моршин), третє – «ДЮСШ» (Стрий), четверте – «ДЮСШ» (Дрогобич).

Переможець та призери цього турніру були нагороджені кубками, грамотами, футбольними м’ячами, статуетками з символікою львівських «Карпат» та футбольними книгами.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.