п`ятниця, 12 квітня

Козицький пояснив, чому у Львові досі перекрита вулиця Винниченка

З введенням воєнного стану вулицю Винниченка біля будівлі Львівської ОВА та обласної ради перекрили для проїзду, унаслідок чого на сусідній вул. Підвальній та площі Митній щодня ускладнений рух, а через скупчення громадського та приватного транспорту на ділянці виникають затори. Як повідомив в інтерв’ю Tvoemisto.tv голова Львівської ОВА Максим Козицький, перекриття вулиці – це насамперед безпекове питання.

«На вул. Банковій у Києві перекритий весь квартал, а у нас одна вулиця біля Львівської військової адміністрації. До нас приїжджають майже всі, хто далі їде в Київ, і вони також мають мати безпекові заходи. Перекриття вулиці – це безпекове питання», – сказав він.

Попри те, що у Києві перекритий урядовий портал – на Хрещатику немає заторів, – зазначив ведучий Tvoemisto.tv .

«Давайте попросимо мера Львова правильно організувати інфраструктуру, будувати стоянки, нові дороги чи  розширювати існуючі, правильно організувати рух, зокрема громадського транспорту. Я не думаю, що питання закритої однієї вулиці Винниченка створює весь колапс, який робиться тут вже скільки років», –  додав Максим Козицький.

Зазначимо, раніше Tvoemisto.tv неодноразово зверталося у Львівську ОВА, Львівську міську раду та Патрульну поліцію Львова з проханням пояснити, чому ця ділянка досі перекрита та за чиїм розпорядженням її перекрили. Як пояснювали у патрульній поліції, до них не надходило жодних звернень, а перекриття цієї дороги здійснює приватна фірма.

Крім того, львів’яни створювали петицію з вимогою відновити транспортний рух на ділянці дороги на вул. Винниченка біля Львівської обласної ради. 

Згодом стало відомо, що вулиця Винниченка біля будівлі Львівської ОВА та обласної ради залишиться перекритою для руху транспорту до завершення воєнного стану. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.