Понеділок, 11 грудня

Корейці збудують у Львові потужний індустріальний парк для свого бізнесу – Садовий

Про це міський голова Львова Андрій Садовий повідомив у телеграмканалі, повертаючись з Кореї додому, пише DailyLviv.com.

“По-перше, буде збудований ще один потужний індустріальний парк за корейські гроші для корейського бізнесу. Вони достатньо серйозно розглядають можливість входити в Україну.

Маємо добрі контакти з виробниками дронів. Зв’язуємо їх з нашими виробниками. Дронів буде більше, і вони будуть вищої якості.

Третє. Буде у Львові збудована ще одна лікарня на базі лікарні Святого Луки”,- підсумував візит до Південної Кореї Андрій Садовий.

Він пояснив мотивацію корейців допомагати Україні

“Північна Корея наразі постачає зброю росії. Сеул розташований за 30 км від неї і вони не просто вірять в українську перемогу, вони готові робити усе можливе, щоб ми були успішнішими та економічно незалежними», – зазначив Андрій Садовий. 

Раніше мер Львова повідомив, що велика державна корпорація Korea Land and Housing Corporation, яка за два роки з нуля збудувала місто в Кореї, співпрацюватиме з Львівською громадою у відбудові й розвитку міста.

Нагадаємо, під час візиту до Сеула міський голова Львова Андрій Садовий підписав меморандум з Korea Land and Housing Corporation (Корейська земельно-житлова корпорація). 

Довідка

У Республіці Корея з 6 листопада відбувалася «1-а Програма обміну знаннями з питань співробітництва у сфері реконструкції». Сюди запросили українських урядників та представників місцевого самоврядування, наукової спільноти та бізнесу. Делегати мали зустрічі з корейськими фахівцями різних сфер діяльності з метою розробки планів проєктів, які можуть бути реалізовані згодом. Фінансову на організаційну складову візиту забезпечувала корейська сторона, зокрема йдеться про оплату перельоту та проживання української делегації.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.