Комунальний ринок на вулиці Садовій збудують коштом приватного інвестора

У Львові новий комунальний ринок на вул. Садовій – Петлюри збудують коштом приватного інвестора. Таке рішення у п’ятницю, 3 лютого, ухвалили на засіданні виконавчого комітету ЛМР.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Ринок залишиться у власності міста, і сюди по завершенні будівництва переїдуть підприємці з «Любінського сяйва».

«Сьогоднішнє рішення передбачає залучення коштів інвестора, який сам зголосився і звернувся до нас із гарантійним листом про те, що готовий профінансувати проєктування та будівництво цього ринку, який, наголошую, залишиться у комунальній власності», – сказав заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

Візуалізація 

Нагадаємо, що ще у 2017 році ухвалою сесії проголосували за впорядкування ринку «Любінське сяйво». Через ухвалу ТОВ «Торгова компанія «Інтермаркет» не мала права користуватися земельною ділянкою площею 0,1042 га на вул. Петлюри (біля будинку №11) – вул. Садовій, а ЛМР затвердила ЛКП «Агенція ресурсів» проєкт землеустрою на цю ділянку «для будівництва та обслуговування комунального ринку». Водночас у 2020 році погодили містобудівні умови та обмеження для ТзОВ «Інсула Інвест», який на вул. Садовій, 2а, поруч з ділянкою, де планують комунальний ринок, замість недобуду мав звести торговий центр. ТзОВ «Інсула-Інвест» зареєстроване на вулиці Стрийській, а кінцевим бенефіціарним власником теж є Олександр Берба. 

У липні 2022 року виконком ЛМР прийняв рішення «Про надання функцій замовника на виконання робіт з благоустрою території, обмеженої вул. Садовою, 2а – вул. Підміською до вул. Підміської, 23», яким зобов’язав ЛКП «Агенція ресурсів ЛМР» одержати містобудівні умови і обмеження для будівництва комунального ринку. Tvoemisto.tv спробувало розібратися, як нині працює «Любінське сяйво», що думають підприємці про його перенесення та як може змінитися та територія. У жовтні 2022 року виконавчий комітет погодив будівництво комунального ринку на вулиці Садовій ЛКП «Агенції ресурсів Львівської 3 міської ради». 

На ділянці площею 0,10 га збудують новий павільйон із паркомісцями та відповідними інженерними комунікаціями. Окрім торгових площ, там передбачено приміщення для адміністрації ринку та лабораторії. Заїзд на територію ринку буде із вулиці Підміської. Саме у новозбудований торгівельний павільйон переїде ринок «Любінське сяйво». Натомість на місці теперішньої торгівлі буде громадський простір. Як він виглядатиме, вирішуватимуть на архітектурному конкурсі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.