Коли у Львові відкриють дитячу залізницю

Львівська дитяча залізниця цьогоріч відкриє сезон та запрацює 1 червня. Про це у коментарі Тvoemisto.tv повідомимв директор Львівської дитячої залізниці Дмитро Венгер.

«Ми вже спланували роботу дитячої залізниці і продовжуємо працювати. Плануємо зробити багато відновлювальних робіт, адже минулого року ми не працювали», – каже він.

Директор Львівської дитячої залізниці зазначив, що деталі повідомлять згодом. Загалом за літній сезон юні залізничники перевозили близько 300 тис. пасажирів у Львові.

Зазначимо, що минулого року дитяча залізниця не працювала. Як пояснював раніше Тvoemisto.tv Дмитро Венгер, повноцінної команди юних залізничників не набрали. Якщо раніше набір досягав від 600 до 700 дітей, а до практики допускали близько 520-550, то у 2022 році набрали лише 156 дітей.

Для довідки

Львівську дитячу залізницю (колишня назва – Львівська дитяча залізниця імені О. П. Марченка) відкрили ще 8 листопада 1951 року. Вона має дві станції – Паркову та Сонячну (до 1976 р. існувала третя станція – «Дитяче містечко»). Протяжність дитячої залізниці становить 1 200 м. Рухомий склад: тепловози ТУ2-087, ТУ3-039, 4 вагони Pafawag.

Будівництво дитячої залізниці у Львові розпочалося за ініціативою управління «Львівської залізниці» за підтримки міської та обласної рад. Проєктуванням залізниці займався трест «Дорпроєкт» «Львівської залізниці». Для зменшення обсягу будівельних робіт лінію дитячої залізниці проклали по насипу ширококолійної під’їзної колії станції Персенківка.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.