King Cross Leopolis визнаний найкращим торговим центром Львова

Торгово-розважальний центр «King Cross Leopolis» посів перше місце в номінації Торговий центр Львова у престижній премії «Retail Awards Вибір споживача 2018».

Торгові центри, супермаркети та мережі магазинів змагалися у більш ніж 40-ка номінаціях, а вручення нагород відбулося 28 лютого у Києві. Про це повідомляє Zaxid.net.

«Retail Awards Вибір споживача 2018» проводять вже восьми рік поспіль. За цей час премія стала своєрідним Оскаром у світі торгівлі – адже її отримання допомагає визначити лідерів споживацьких симпатій ринку роздрібної торгівлі України. Саме голос споживачів та орендарів став вирішальним у дослідженні, проведеному компанією DigData. Участь в голосуванні брали мешканці з різних куточків України, різного віку, статі та рівня доходів. Тож таку вибірку можна вважати більш ніж репрезентативною. Більше того, перші та другі місця у багатьох номінаціях посідали лише ті Торгові центри, які подолали 10-відсотковий бар’єр – і це ще раз свідчить про масштабність голосування. Як зазначають організатори премії, представники компанії Retail Platforma, нагорода є важливим меседжем для учасників конкурсу, який наглядно демонструє: клієнт завжди правий, тому що голосує своїм гаманцем і ногами.

Для ТРЦ «King Cross Leopolis» перемога у номінації «Торговий центр Львова» стала свідченням чудового розуміння потреб своєї цільової аудиторії. Правильна маркетингова стратегія, що забезпечує максимальну кількість необхідних товарів і послуг під одним дахом. Кращі умови, які приваблюють орендарів і, як наслідок, розширюють асортимент. Та цікаві заходи, що пропонують клієнтам більше дозвілля і розваг. Ось ті критерії, які вплинули на незалежне голосування і посприяли тому, що більшість респондентів проголосували за ТРЦ «King Cross Leopolis».

Це вже не перша перемога: нагадаємо, у 2014-15 роках ТРЦ «King Cross Leopolis» став «Обличчям міста» щорічній премії від Львівської торгово-промислової палати у номінації «Львівське дозвілля». А також з 2014 до 2017 тричі здобував першість у премії від Ukrainian Retail Association, ставши найкращим серед «Традиційних великих Торгових центрів в Україні». ТРЦ «King Cross Leopolis» вдячний покупцям за лояльність та обіцяє і надалі залишатись найкращим місцем для покупок та розваг, перевершуючи очікування клієнтів і даруючи яскравий настрій, приємні сюрпризи і завжди вдалий шопінг.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.